Home

Obloha Zvyšky dávať poradie po prvom kole levy Znamenitý cukor suterén

JOJ ŠPORT - ⛷10:30 FIS Svetový pohár - LEVI, Fínsko⛷ - Slalom ženy Nová  sezóna Svetového pohára slalomárok odštartuje dnes prvým kolom 10:30 za  polárnym kruhom vo fínskom stredisku Levi. Druhé kolo
JOJ ŠPORT - ⛷10:30 FIS Svetový pohár - LEVI, Fínsko⛷ - Slalom ženy Nová sezóna Svetového pohára slalomárok odštartuje dnes prvým kolom 10:30 za polárnym kruhom vo fínskom stredisku Levi. Druhé kolo

Skvelá Vlhová bola opäť najrýchlejšia v 1. kole slalomu v Levi, pred  Shiffrinovou viedla o 18 stotín - Akčné ženy
Skvelá Vlhová bola opäť najrýchlejšia v 1. kole slalomu v Levi, pred Shiffrinovou viedla o 18 stotín - Akčné ženy

Vlhová v prvom slalome sezóny tretia, triumfovala Shiffrinová

LIVE Petra Vlhová dnes 1 kolo - slalom / Levi | Šport.sk

Vlhová po prvom kole zaostáva. Musím bojovať, priznala - Zimné športy -  Športweb
Vlhová po prvom kole zaostáva. Musím bojovať, priznala - Zimné športy - Športweb

HNonline.sk - Šanca na víťazstvo nevyšla. Vlhová po páde slalom v Levi  nedokončila
HNonline.sk - Šanca na víťazstvo nevyšla. Vlhová po páde slalom v Levi nedokončila

Vlhová po 1.kole slalomu stráca na Shiffrinovú dve stotinky

Aktualizované: Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom Svetového pohára vo  fínskom Levi - SITA.sk
Aktualizované: Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom Svetového pohára vo fínskom Levi - SITA.sk

Petra Vlhová dnes vedie po 1.kole slalomu v Levi 2021 (sobota) | SPORTNET

Famózna Petra Vlhová ovládla slalom v Levi aj v nedeľu, už je  najúspešnejšia za polárnym kruhom - Zväz slovenského lyžovania
Famózna Petra Vlhová ovládla slalom v Levi aj v nedeľu, už je najúspešnejšia za polárnym kruhom - Zväz slovenského lyžovania

Skvelá Vlhová ovládla slalom v Levi, soba pomenuje Michal | Košice Online

Petra Vlhová išla 1. kolo slalomu v Levi. Aj v nedeľu bude bojovať o pódium  | SPORTNET
Petra Vlhová išla 1. kolo slalomu v Levi. Aj v nedeľu bude bojovať o pódium | SPORTNET

Petra Vlhová má za sebou 1. kolo slalomu v Levi. Aké boli výsledky? |  SPORTNET
Petra Vlhová má za sebou 1. kolo slalomu v Levi. Aké boli výsledky? | SPORTNET

HNonline.sk - Vlhová zdolala Shiffrinovú a vyhrala prvý slalom sezóny.  Chcela som využiť tú malú výhodu, povedala
HNonline.sk - Vlhová zdolala Shiffrinovú a vyhrala prvý slalom sezóny. Chcela som využiť tú malú výhodu, povedala

VIDEO Sklamanie a šok. Vlhová vypadla v slalome vo fínskom Levi po  najrýchlejšom prvom kole | Regióny.zoznam.sk
VIDEO Sklamanie a šok. Vlhová vypadla v slalome vo fínskom Levi po najrýchlejšom prvom kole | Regióny.zoznam.sk

Vlhová vyhrala v Levi aj druhý slalom a je už na čele celkového poradia SP  | Slovenský olympijský tím
Vlhová vyhrala v Levi aj druhý slalom a je už na čele celkového poradia SP | Slovenský olympijský tím