tučný Oops šalvia futbal zlín u11 turnaj 2018 zmrazený trójsky kôň obliecť sa

přípravka u11: Turnaj SK Sigma Olomouc 2018, 6.místo 24.-25.3.2018

Podívejte se: na Letné slavily naděje Holešova, které ovládly VASKY CUP -  Zlínský deník
Podívejte se: na Letné slavily naděje Holešova, které ovládly VASKY CUP - Zlínský deník

Přípravka ČSK ovládla úvodní turnaj Planeo cupu | ČSK Uherský Brod

Starší přípravka si zahrála mezinárodní turnaje. | sparta.cz

ČSK bral na turnaji bronz, žákyně čtrnácté | ČSK Uherský Brod

FC Hradec Králové – FC Hradec Králové U11

U11 získala stříbrné medaile na prestižním turnaji v Trenčíně | sparta.cz

ČSK pořádá turnaj mladších žáků a žákyň | ČSK Uherský Brod

FC Slovan Liberec | Mladší i starší žákyně přivezly medaile z prestižního  halového turnaje Praga cup
FC Slovan Liberec | Mladší i starší žákyně přivezly medaile z prestižního halového turnaje Praga cup

Turnaj "U11" Novalja Cup 2017 - 07.06. - 11.06.2017 | Oficiálna stránka FK  Dubnica nad Váhom
Turnaj "U11" Novalja Cup 2017 - 07.06. - 11.06.2017 | Oficiálna stránka FK Dubnica nad Váhom

Turnaj "U11" FC Nitra 3.6. - 4.6.2017 | Oficiálna stránka FK Dubnica nad  Váhom
Turnaj "U11" FC Nitra 3.6. - 4.6.2017 | Oficiálna stránka FK Dubnica nad Váhom

Ondrášovka Cup: Kategorii U11 vyhrál Hradec Králové | Ondrášovka Cup |  Soutěže | FOTBAL.CZ
Ondrášovka Cup: Kategorii U11 vyhrál Hradec Králové | Ondrášovka Cup | Soutěže | FOTBAL.CZ

turnaj ADIP Cup 2022 - Nový Jičín | U10 Novinky | 1:

Turnaj U11 - 14.4.2018 Spytihněv | Fotbalová akademie GOFotbal Zlín, z.s.

Finálové turnaje Planeo Cupu pokračují v Kroměříži a dorazí i Zdeněk Zlámal  | Soutěže | FOTBAL.CZ
Finálové turnaje Planeo Cupu pokračují v Kroměříži a dorazí i Zdeněk Zlámal | Soutěže | FOTBAL.CZ